网站标志
商品搜索
点评详情
点评详情
发布于:2019-4-15 23:19:13  访问:421 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Pielęgnacja Dziecka
Rosnąca świadomość wśród ludzi na temat produktów dla dzieci i opieki zdrowotnej napędza rynek kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i kosmetyków. Rynek ten obejmuje produkty do pielęgnacji skóry dla dzieci, produkty do pielęgnacji włosów, produkty do pielęgnacji kąpieli, skin care products pieluchy, perfumy oraz produkty dla wygody i bezpieczeństwa. Cały rynek jest zasadniczo sklasyfikowany w dwóch głównych segmentach:
Rynek kosmetyków dla dzieci i kosmetyków to największy segment przemysłu produktów do pielęgnacji niemowląt, który w 2011 r. Miał łączny udział w rynku na poziomie 92,2%. Rynek ten ma umocnić swoją pozycję w nadchodzących latach i utrzymać udział w rynku na poziomie 93,2% przez rok 2017. Głównym motorem tego rynku jest rosnąca uwaga rodziców na zdrowie dziecka, rosnąca populacja dzieci w gospodarkach rozwijających się oraz wzrost dochodów do dyspozycji rodziców.
Jedną wskazówką, którą otrzymałem, aby moje dzieci spały przez całą noc, było włożenie odrobiny whisky do butelki. To oczywiście jest absolutnie absurdalne i nigdy nie zastosowałbym się do tej techniki opieki nad dziećmi .... Ani ty, ani ty. W ten sposób zmusiłem wszystkie trzy moje dzieci do snu przez całą noc, zaczynając od dwóch tygodni.
Pielęgnacja dziecka to coś więcej niż opieka nad dzieckiem. To także stymuluje i uczy Twoje dziecko. Zabawa z dzieckiem około 30 minut przed tą ostatnią butelką pomoże nosić dziecko i nauczyć ich koordynacji.
Rynek pielęgnacji skóry dla dzieci jest jednym z głównych segmentów rynku o największym udziale w rynku i pozytywnych perspektywach na przyszłość. Rynek pielęgnacji włosów dla dzieci oferuje niewielką penetrację rynku; oczekuje się jednak, że w niedalekiej przyszłości będzie świadkiem zdrowego wzrostu ze względu na rosnącą uwagę rodziców na opiekę nad dziećmi. Segment opieki nad słońcem dziecka jest stosunkowo niewielkim segmentem, ponieważ rodzice unikają, aby ich dzieci padały na bezpośrednie światło słoneczne. Rosnąca tendencja stosowania żelu pod prysznic jako produktu do kąpieli dla niemowląt stwarza nowe możliwości rozwoju tego segmentu.
Rynek produktów do pielęgnacji niemowląt jest w dużej mierze sklasyfikowany i zdominowany przez producentów kosmetyków, takich jak Procter & Gamble (P&G), Kimberly-Clark oraz Johnson and Johnson. Procter and Gamble jest liderem na tym rynku dzięki wiodącej marce pieluszek „Pampers\". Kimberly-Clark jest kolejnym największym producentem produktów do pielęgnacji niemowląt i zajmuje się głównie produkcją kosmetyków dla niemowląt, takich jak Pull-Ups, Huggies, GoodNites i DryNites. Johnson and Johnson to trzeci co do wielkości gracz na tym rynku, oferujący szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry dla dzieci, produktów do opalania, pielęgnacji włosów i kosmetyków do kąpieli.
Ponownie, dzieci wymagają rutyny. Jeśli co noc dajesz dziecku kąpiel, upewnij się, że robisz to mniej więcej o tej samej porze każdego wieczoru. Jeśli dajesz dziecku kąpiel co drugi dzień ... pamiętaj, aby robić to co drugi dzień. Zawsze czytaj dziecku historię przed snem. Jest to świetny wskaźnik do pielęgnacji niemowląt, ponieważ nie tylko wprowadza czytanie do Twojego dziecka, ale także zaczyna mieć nawyk. Oczywiście zapewnia rutynową opiekę nad dziećmi.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
脚注信息
Copyright (C) 2009-2010 All Rights Reserved.   台湾高粱酒文化交流中心     厦门科盛商贸有限公司 版权所有   
服务时间:周一至周日 09:00-- 18:00        全国招商统一服务热线:QQ1805418518公司地址:厦门市湖里区县后双利工业园4号楼3楼科盛商贸     联系电话:QQ1805418518
   总店地址:厦门市思明区虎园路6号白鹭宾馆一楼台湾高粱酒文化交流中心 联系电话:0592-2104447
 西班牙葡萄酒 金门高粱酒价格、台湾福峰高粱酒加盟代理等台湾高粱酒的代理批发团购在线服务